Logo
START STUDNIE SZUKANIE WODY O FIRMIE CENNIK KONTAKT

ZADZWOŃ

783 189 017

DNI PRACY

PN - ND

Usługa obejmuje badanie elektrooporowe na wskazanej działce. W skład badania wchodzą dwa pomiary do 50 metrów wzdłuż wskazanej działki Ustalony koszt usługi to 500 złoty plus dojazd do klienta.

Opis usługi oraz warunki

Urządzenie podczas pomiaru standardowego (do 150m) wykrywa zmiany w gruncie mogące gromadzić wodę. Na podstawie pomiaru i wizualizacji można wytypować takie anomalie w ciągłości warstw gruntu w których może gromadzić się woda. Czasami warstwa wody w mniejszych ilościach nie do wychwycenia w czasie pomiaru pojawia się nieco wyżej i w trakcie odwiertu należy sprawdzić, czy woda jest w odpowiedniej ilości i nadaje się do wydobycia i użytkowania. Wykonując odwiert trzeba mieć świadomość, że docelowo filtr wraz z odstojnikiem, które mogą mieć od 3-4 metrów i więcej. W przypadku, kiedy do budowy studni wybieramy warstwę docelową o niskiej rozpiętości pionowej, podczas wiercenia metodą płuczkową (na mokro) trzeba uważać, żeby nie przewiercić się zbyt głęboko i jej nie przeoczyć. Takie warstwy najczęściej charakteryzują się mniejszą wydajnością i w skrajnych przypadkach, jeżeli występują płytko to nadają się jedynie pod studnie kręgowe lub wiercone z zastosowaniem pomp o najmniejszej wydajności służących do powolnego wydobywania wody w celu jej magazynowania na powierzchni. Wynik pomiaru klient dostaje bezpośrednio po badaniu.

Zdjecie 1

Zdjecie 2

Zadzwoń już dziś,
zamów studnię
phone 783 189 017
Ikona Doświadczenie
Posiadamy zakres wiedzy oraz doświadczenie niezbędne dla realizacji prac wiertniczych. Działamy na rynku z powodzeniem od wielu lat.
Ikona Klient
Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, rozmawiamy, analizujemy, wspólnie próbujemy ustalić jak najlepsze rozwiązania.
Nasze usługi
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, znajdź nas również na Facebooku, a przede wszystkim napisz lub zadzwoń – opowiedz nam o swoich potrzebach związanych z posiadaniem studni i własnej wody. Postaramy się jak najszybciej wykonać usługę, która da Tobie to, czego tutaj poszukujesz: własną wodę.
USŁUGI
Mobilność
Zdjecie
Posiadamy sprzęt, który umożliwia nam dotarcie do najdalszych zakamarków w Państwa ogrodach. Staramy się działać bezinwazyjnie, z jak najmniejszymi szkodami dla Państwa zieleni. Nasza praca nigdy nie może być Państwa stratą.
Od A do Z
Zdjecie
Staramy się realizować nasze usługi w pełnym reżimie technologicznym, w zgodzie z zasadami BHP oraz rzemiosłem studniarskim. Na Państwa życzenie badamy teren pod kątem obecności wody, dokonujemy analiz oraz dobieramy sprzęt optymalnie najlepszy dla pełnego wykorzystania posiadanych zasobów wodnych.
Nasze zalety
Profesjonalizm
Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Profesjonalne podejście do powierzonych zadań jest naczelną dewizą naszej firmy
Solidność
Potrafimy sprostać najcięższym wyzwaniom. Działamy w trudno dostępnych lokalizacjach, jesteśmy w pełni mobilni.
Jakość
Wszystko co robimy objęte jest gwarancją najwyższej jakości, począwszy od planowania, aż po wykonanie.
Zadowolony klient
Wartością najwyższą naszej pracy jest zawsze pełne zadowolenie klienta. To jest naszą misją.