Logo
START STUDNIE SZUKANIE WODY O FIRMIE CENNIK KONTAKT

ZADZWOŃ

783 189 017

DNI PRACY

PN - ND

Studnie głębinowe to studnie, które powstają poprzez wywiercenie w gruncie otworu, poprzez który wprowadza się rury osłonowe, a w nich umieszcza się instalację zakończoną filtrem umieszczonym w warstwie wodonośnej.
Pozyskiwanie wody odbywa się poprzez stosowanie pomp tłoczących wodę na powierzchnię.
Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem instalacji studni głębinowych, odpowiadając za całość prowadzonych prac:
- sprawdzamy na Państwa życzenie teren pod kątem zawartości warstw wodonośnych wraz z przybliżonym określeniem głębokości
- wykonujemy odwierty, nawet w trudno dostępnych lokalizacjach (posiadamy sprzęt o znacznej mobilności, który może zostać użyty tam, gdzie inne firmy nie mają technicznych możliwości działania)
- zajmujemy się kompleksowym montażem instalacji wodociągowej wykonanej studni
- doprowadzamy wodę we wskazane przez klienta miejsca
- oferujemy swoją pomoc w wyborze urządzeń do poboru wody

ZAPEWNIAMY:
- sprawne wykonanie niezbędnych prac instalacyjnych
- montaż instalacji z najlepszych dostępnych na rynku materiałów
- bezpieczeństwo w korzystaniu ze studni w okresie zimowym
- serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny
Stosujemy w naszej pracy tylko sprawdzone technologie, korzystamy z nabytego doświadczenia, co pozwala nam być Państwa doradcą w wyborze odpowiedniego rodzaju studni, pomp jak i ich lokalizacji.
Zapewniamy wykonanie usług w pełni profesjonalnie i kompleksowo. Posiadana przez nas wiedza, jak i doświadczenie oraz sprzęt pozwolą Państwu cieszyć się z własnego źródła wody.
Studnia głębinowa to stosunkowo tani sposób na pozyskanie wody. Zainwestowane pieniądze na pewno się zwrócą umożliwiając korzystanie z własnych źródeł bez dodatkowych pozwoleń oraz comiesięcznych abonamentów.
Ponieważ według nas klient jest centralną postacią w realizacji każdego zamówienia to całość procesu wykonania studni jest mu przedstawiana jeszcze przed rozpoczęciem prac. Na proces ten składają się następujące czynności:
1. Wiercenie otworu w gruncie wiertłem o zwiększonej średnicy w celu uzyskania przestrzeni dla osadzenia rur osłonowych
2. Instalacja rur osłonowych niezbędnych w dalszym procesie wiercenia studni. Rura osłonowa oddziela pozyskiwane na etapie wiercenia źródła wody od zewnętrznych zanieczyszczeń
3. Wykonanie odwiertu studni – dostanie się na odpowiednią dla danej lokalizacji głębokość w celu uzyskania warstwy wodonośnej oraz przewiercenia jej
4. Instalacja filtrów oraz rur studziennych (PVC) stanowiących trzon eksploatacyjny, w którym zainstalowana zostanie pompa głębinowa. Woda do studni wierconej przedostaje się przez filtr.
5. Wypełnienie przestrzeni pierścieniowej pomiędzy filtrami a średnicą otworu studni głębinowej żwirem filtracyjnym. Jego zadaniem będzie dodatkowa filtracja dopływającej do studni wody. Będzie on stanowił również podstawę do posadowienia na nim korka uszczelniającego
6. Wykonanie korka uszczelniającego – przestrzeń pomiędzy średnicą studni, rurami PVC oraz żwirem wypełniamy odpowiednim granulatem (np. Compactonit), który pod wpływem wody zwiększa swoją objętość, co pozwala na odcięcie studni głębinowej od skażonych wód gruntowych
7. Wykonanie pompowania oczyszczającego studnie za pomocą pompy głębinowej w celu uzyskania odpowiedniej czystości i klarowności wody
8. Wykonanie dezynfekcji studni głębinowej środkiem odkażającym, np. podchlorynem sodu, a następnie odpompowanie środka odkażającego
Jak widać technologia wykonania studni głębinowej to zespół wielu czynności do wykonania w określonym czasie. Nasze profesjonalne podejście do tematu oraz posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają nam na wykonywanie tych czynności w sposób rzetelny z gwarancją solidności i najwyższej jakości.
Na życzenie klienta wykonujemy również obudowy studni, instalujemy w nich pompy głębinowe oraz wykonujemy instalacje wodociągowe powiązane ze studnią.
Posiadamy mobilny sprzęt umożliwiający nam wykonanie odwiertu w niemal każdej wskazanej przez klienta lokalizacji, bez zbędnego ingerowania w obecny stan posiadanych ogrodów, ogródków czy innych przestrzeni zielonych.
Zadzwoń już dziś,
zamów studnię
phone 783 189 017
Ikona Doświadczenie
Posiadamy zakres wiedzy oraz doświadczenie niezbędne dla realizacji prac wiertniczych. Działamy na rynku z powodzeniem od wielu lat.
Ikona Klient
Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, rozmawiamy, analizujemy, wspólnie próbujemy ustalić jak najlepsze rozwiązania.
Nasze usługi
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, znajdź nas również na Facebooku, a przede wszystkim napisz lub zadzwoń – opowiedz nam o swoich potrzebach związanych z posiadaniem studni i własnej wody. Postaramy się jak najszybciej wykonać usługę, która da Tobie to, czego tutaj poszukujesz: własną wodę.
USŁUGI
Mobilność
Zdjecie
Posiadamy sprzęt, który umożliwia nam dotarcie do najdalszych zakamarków w Państwa ogrodach. Staramy się działać bezinwazyjnie, z jak najmniejszymi szkodami dla Państwa zieleni. Nasza praca nigdy nie może być Państwa stratą.
Od A do Z
Zdjecie
Staramy się realizować nasze usługi w pełnym reżimie technologicznym, w zgodzie z zasadami BHP oraz rzemiosłem studniarskim. Na Państwa życzenie badamy teren pod kątem obecności wody, dokonujemy analiz oraz dobieramy sprzęt optymalnie najlepszy dla pełnego wykorzystania posiadanych zasobów wodnych.
Nasze zalety
Profesjonalizm
Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Profesjonalne podejście do powierzonych zadań jest naczelną dewizą naszej firmy
Solidność
Potrafimy sprostać najcięższym wyzwaniom. Działamy w trudno dostępnych lokalizacjach, jesteśmy w pełni mobilni.
Jakość
Wszystko co robimy objęte jest gwarancją najwyższej jakości, począwszy od planowania, aż po wykonanie.
Zadowolony klient
Wartością najwyższą naszej pracy jest zawsze pełne zadowolenie klienta. To jest naszą misją.