Logo
START STUDNIE SZUKANIE WODY O FIRMIE CENNIK KONTAKT

ZADZWOŃ

783 189 017

DNI PRACY

PN - ND

Firma Michalakstudnie powstała w 2015 roku. Założyłem ją z inspiracji i zdobytego doświadczenia pracując wiele lat w renomowanych firmach wiertniczych na terenie całego kraju. Praca w nich pozwoliła mi pozyskać niezbędną wiedzę oraz doświadczenie przy robotach wiertniczych. To był solidny fundament pod założenie własnej działalności i kontynuowaniu działań, które są dla mnie nie tylko biznesem, ale również pasją.
Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wierceniu studni głębinowych. Wykonujemy również otwory pod pionowe kolektory instalacji pomp ciepła wraz z przyłączem. Pracujemy głównie na terenie Wielkopolski, ale na indywidualne zapotrzebowanie rozszerzamy teren naszej działalności. Wykonujemy usługi również w okresie zimowym uzyskując w ten sposób przewagę nad konkurencją, która zazwyczaj zimą już nie pracuje.
W katalogu usług świadczonych przez Michalakstudnie znajdziesz m.in.:
- studnia wiercona hydroforowa
- studnia głębinowa wiercona
- studnia głębinowa wiercona metodą na tzw. prawy obieg płuczki
- wiercenie kolektorów pomp ciepła tzw. sondy pionowe
- podłączenie studni do budynku
- przyłącze dolnego źródła do budynku
- dokumentacja geologiczna:
- projekt robót geologicznych
- pozwolenia wodno-prawne
Wszystkie wykonywane przez nas prace cechuje solidność, terminowość wykonania oraz każdorazowe indywidualne podejście do powierzonego zadania.
Na życzenie klienta sprawdzamy teren, na którym mamy dokonać odwiertu przygotowując analizę określającą potencjalne źródła wody oraz ich zasobność.
Posiadamy sprzęt umożliwiający nam dokonywanie odwiertów w trudno dostępnych miejscach, m.in. mniejszych przydomowych ogródkach z utrudnionym dostępem do wjazdu. Właśnie ta mobilność sprzętowa i gotowość do realizacji trudnych wyróżnia nas spośród innych firm.
Zadzwoń już dziś,
zamów studnię
phone 783 189 017
Ikona Doświadczenie
Posiadamy zakres wiedzy oraz doświadczenie niezbędne dla realizacji prac wiertniczych. Działamy na rynku z powodzeniem od wielu lat.
Ikona Klient
Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, rozmawiamy, analizujemy, wspólnie próbujemy ustalić jak najlepsze rozwiązania.
Nasze usługi
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, znajdź nas również na Facebooku, a przede wszystkim napisz lub zadzwoń – opowiedz nam o swoich potrzebach związanych z posiadaniem studni i własnej wody. Postaramy się jak najszybciej wykonać usługę, która da Tobie to, czego tutaj poszukujesz: własną wodę.
USŁUGI
Mobilność
Zdjecie
Posiadamy sprzęt, który umożliwia nam dotarcie do najdalszych zakamarków w Państwa ogrodach. Staramy się działać bezinwazyjnie, z jak najmniejszymi szkodami dla Państwa zieleni. Nasza praca nigdy nie może być Państwa stratą.
Od A do Z
Zdjecie
Staramy się realizować nasze usługi w pełnym reżimie technologicznym, w zgodzie z zasadami BHP oraz rzemiosłem studniarskim. Na Państwa życzenie badamy teren pod kątem obecności wody, dokonujemy analiz oraz dobieramy sprzęt optymalnie najlepszy dla pełnego wykorzystania posiadanych zasobów wodnych.
Nasze zalety
Profesjonalizm
Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Profesjonalne podejście do powierzonych zadań jest naczelną dewizą naszej firmy
Solidność
Potrafimy sprostać najcięższym wyzwaniom. Działamy w trudno dostępnych lokalizacjach, jesteśmy w pełni mobilni.
Jakość
Wszystko co robimy objęte jest gwarancją najwyższej jakości, począwszy od planowania, aż po wykonanie.
Zadowolony klient
Wartością najwyższą naszej pracy jest zawsze pełne zadowolenie klienta. To jest naszą misją.